Iba naše džemy majú 82% obsah ovocia

Primárne karty

Pomazanka s figoveho lekvaru a kakaa

Produkty značky Dida Boža už na prvý pohľad vyzerajú mimoriadne chutne. Sú spracované tradičnou dalmatínskou receptúrou z ovocia, ktoré je zbierané ručne. Neobsahujú zbytočný tuk a cholesterol. Obsahujú až 82 percent ovocia a samozrejme, bez konzervačných látok.

Tak napríklad Bio figový džem si vyslúžil mnoho ocenení na potravinárskych veľtrhoch. Tento, ale aj figový lekvár s pomarančom obsahuje ručne zbierané figy, ktoré sú sušené na slnku a varené tak, aby bola zachovaná ich chuť. Práve jadranské figy sa označujú za najlepšie na svete. Pokiaľ práve figy nie sú vaším obľúbeným druhom ovocia, je tento džem pre vás skvelá alternatíva. Figy znižujú v tele hladinu cholesterolu, podporujú trávenie a chránia hrubé črevo. Sú taktiež skvelým antioxidantom a priaznivo pôsobia na nervový systém.

Keď vyskúšate bio nátierku z figového lekváru s kakaom, pravdepodobne nebudete chcieť už žiadny iný dezert. Je to vynikajúci výrobok pre tých, ktorí musia dodržiavať určité stravovacie zásady a diéty, pretože neobsahuje lepok, ani žiadne pridané orechy a mlieko. Kombinácia bio fíg a kakao tvorí spolu až 82 percent, preto ho právom môžeme označiť prívlastkom prírodný.

Vďaka džemom a lekvárom značky Dida Boža doprajete sebe a svojej rodine chuť, ktorá je prírodná, zloženie, ktoré je plné ovocia a vitamínov a nie chemických látok, a to za rozumnú cenu, ktorá je adekvátna výnimočnosti týchto produktov.

Produkty Dida Boža
Jedinečné džemy s 82% obsahom ovocia